• Městský úřad Cvikov - Náměstí Osvobození 63 • tel.: 487 829 010, fax 487 829 030 • e-mail: mesto@cvikov.cz           českypolski
↓ jdi na menu

Běh Cvikovem - 51. ROČNÍK

Výsledky - Běh Cvikovem (kompletní)


Rozpis kategorií - propozice

 

Výsledky Běhu Cvikovem podle jednotlivých kategorií :

(uvádíme první tři závodníky a nejlepšího zástupce Cvikova)

Chlapci r. 1997-1998 – 500 m  Kategorie 01

Dívky r. 1997-1998 – 500 m Kategorie 04

1. Ramisch Richard

2. Lupoměský Martin

3. Vávra Michal

Lira Cvikov

ZŠ Cvikov

ZŠ Cvikov

1. Kotrčová Kateřina

2. Kameníková Andrea

3. Charváthová Jana

ZŠ Cvikov

ZŠ Cvikov

ZŠ Cvikov

 

Chlapci r. 1995-1996 – 500 m  Kategorie 02

Dívky r. 1995-1996 – 500 m Kategorie 05

1. Mandal Radek

2. Pros Dominik

3. Kovalev Vojtěch

Jiskra N.Bor

ZŠ Cvikov

ZŠ N.Bor

1. Trčová Jana

2. Svobodová Karolína

3. Vachtová Barbora

AC Česká Lípa

TJ Doksy

ZŠ Weberova Praha

 

Chlapci r. 1993-1994 – 500 m Kategorie 03

Dívky r. 1993-1994 – 500 m 06  Kategorie 06

1. Vacek Jakub

2. Hudec Roman

3. Parys Daniel

ZŠ Cvikov

ZŠ Slovanka Č.Lípa

UMBRO Říčanyr

1. Půčková Oliša

2. Půčková Dita

3. Havranová Barbora

Jiskra N.Bor

Jiskra N.Bor

Jiskra N.Bor

 

Chlapci r. 1991-1992 – 700 m Kategorie 07

Dívky r. 1991-1992 – 700 m Kategorie 08

1. Nýdrle Michal

2. Til Jaroslav

3. Šorčík Lukáš

ZŠ Cvikov

ZŠ Cvikov

Slovanka Č.Lípa

1. Lenčová Jana

2. Kupcová Zlata

3. Musilová Klára

AC Turnovr

Stráž p.R.

Jiskra N.Bor

 

Chlapci r. 1999 a mladší – 100 m Kategorie 09

Dívky r. 1999 a mladší – 100 m Kategorie 10

1.Kameník David

2. Kohout Jakub

3. Fak Daniel

MŠ Jiráskova

Cvikov

MŠ Sídliště

1. Dvorská Tereza

2. Černá Adriana

3. Bočková Markéta

Cvikov

MŠ Jiráskova

N.Bor

 

Dorostenci mladší – 900 m Kategorie 11

Dorostenky mladší – 900 m Kategorie 12

1. Chalupníček Hyne

2. Tichý Jan

3. Kozler Tomáš

Cvikov

Kladno

TJ Rumburk

1. Houdková Simona

2. Svitáková Hana

3. Musilová Tereza

A.Sovy Č.Lípa

AC Č.Lípa

Jiskra N.Bor

 

Dorostenci starší – 2 300 m Kategorie 13

Dorostenky starší – 2 300 m Kategorie 14

1. Kozler Tomáš

2. Janata Michal

3. Vrabec David

TJ Rumburk

Cvikov

ZŠ Cvikov

1. Gratiasová Zuzana

2. Kupcová Zlata

3. Skibinská Klára

OA Liberec

Stráž p.R.

Sport Cvikov

 

Muži mílaři – 4 300 m Kategorie 15

Ženy mílařky – 4 300 m Kategorie 16

1. Urbánek Petr

2. Lenča Jiří

3. Špaček Jan

AC Slovan Liberec

AC Česká Lípa

AC Praha

1. Choděrová Monika

2. Lenčová Jana

N. Bor

Koberovy

 

Muži do 39 let – 15 000 m Kategorie 17

Muži od 40 do 49 let – 150300 m Kategorie 18

1. Michálek Michal

2. Lendvorský Tomáš

3. Kysela Vojtěch

Sokol Mělník
AC Obora Hvězda
TJ Rob Liberec

1. Bufka Zdeněk

2. Šrachta Vladimír

3. Solnička Petr

AC Č.Lípa
Cyklosprint Cvikov
AC Č.Lípa 

 

Muži od 50 do 59 let – 15 000 m Kategorie 19

Muži od 90 let – 15 000 m Kategorie 20

1. Matěcha Miroslav

2. Hasmanda Rostislav

3. Vorlíček Rudolf

TJ Hvězda Trnovany
Slovan Liberec
BK Teplice

1. Zábranský Ladislav

2. Šimon Miloš ing.

3.Berounský Jan

Zábranský Ladislavr
PSK Union Praha
Liga 100 Č.Lípa

 

Ženy bez rozdílu věku – 15 000 m Kategorie 21

Ženy bez rozdílu věku – 7 500 m Kategorie 22

1. Lehmannová Adriana

2. Medwell Gabrielaí

3. Mayová Barbora

AC Č.Lípa

Č.Lípa

Č.Lípa

1. Svitáková Alena

2. Marková Pavlína

AC Č.Lípar

Liga 100 Č.Lípa


↑ jdi na obsah stránky